Overview Reviews Product Description Eibach ERS 18.00in Length 3.00in ID 6.82in Block Height Coilover Spring Product Videos Custom Field Category Suspension>Coilover Springs MPN 1800.300.0250S Clearance Item N Product Reviews Write a Review Write a Review × Eibach Eibach ERS 18.00in Length 3.00in ID 6.82in Block Height Coilover Spring - 1800.300.0250S Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *