Overview Reviews Product Description Mishimoto 1.75" to 2.00" Silicone Transition Coupler.Available in black, blue, red, green, purple and white. Product Videos Custom Field Category Air Intake Systems>Silicone Couplers & Hoses MPN MMCP-17520BK Clearance Item N Product Reviews Write a Review Write a Review × Mishimoto Mishimoto 1.75in to 2.0in Transition Coupler - Black - MMCP-17520BK Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *