Overview Reviews Product Description Mishimoto 3.0" silicone coupler featuring a 1/8th NPT bung.Constructed from 100% silicone and available in black, blue, and red. Product Videos Custom Field MPN MMCP-30NPTBK Category Air Intake Systems>Silicone Couplers & Hoses Clearance Item N Product Reviews Write a Review Write a Review × Mishimoto Mishimoto 3.0in Black Silicone Coupler w/ 1/8in NPT Bung - MMCP-30NPTBK Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *